Sınırsız Ürün, Kategori Ekleme

Ürün Eklemek İçin Hiç Bir Sınırınız Yok. Sınırsız Ürün Ekleyebileceğiniz Gibi Ürün Resmi, Açıklama Alanı Gibi Kısıtlamalarda Bulunmamaktadır.

 

Toplu Ürün Güncelleme

Toplu Ürün Güncelleme Özelli İle Siteniz de bulunan Ürünlerin Hepsini veya Kategori, Marka Bazlı Olarak Güncelleyebilirsiniz. Fiyat, Stok, Kategori Taşıma, Toplu Marka Atama, Toplu Seçenek ve Varyant Ekleme, Toplu Özellik, Kampanya ve İndirim Tanımlamaları Toplu Bir Biçimde Yapabilirsiniz.

 

Hızlı Ürün Düzenleme

Yönetim Panelinde Ürün Listeleme Sayfasında Ürünü Düzenleme sayfasını açmadan direkt olarak listeleme sayfasında fiyat, ad, açıklama, resim ve kampanya gibi ibarelerini düzenleyebilirsiniz.

 

Varyant ve Seçenekler

Ürünlerinize Seçenekler Ekleyebilirsiniz Bu Sayede Renk,Beden, Numara Gibi Seçenekleri Müşteriniz Ürün İnceleme Sayfasında Müşteriniz Seçebilir. Bunun Yanı Sıra Müşteriye Özel Metin Alanı Girişi ve Resim Yüklemesi Gibi Özelliklerde Sunabilirsiniz.

 

360 Derece Ürün Fotoğrafları

Müşterileriniz Ürünlerin 360 Derece Çevirerek Detaylı Şekilde İnceleyebilirler. Bunun İçin Ürünün Resimlerinin Açılarından Fotoğraflarını Çekmeniz Gerekmektedir.

 

Ürün Özellikleri Tanımalama

Ürünleriniz İçin Özellik Tablosu Tanımlayabilirsiniz Bu Sayede Müşteriniz Ürünün Özelliklerini İncelemenin Yanı Sırasında Ürün Filtreleme ve Ürün Karşılaştırma Sayfalarında Kullanılabilir.

 

Benzer Ürünler ve Çapraz Satış

Müşterilerinize Ürün Önerilerinde Bulunabilirsiniz. Ziyaretçiniz Ürünü Açtığında Alt Kısımda o Ürüne Benzer Ürünleri Görebilir.

 

Dijital Ürün Ekleme

İndirilebilir Dijital Ürünler Satabilirsiniz E-kitap, Yazılım Tarzında Ürünleri Müşterileriniz Satın Aldığında Siteniz den İndirebilirler.

 

Üretici veya Markalarınız Ekleyin

Çalıştığınız Üretici ve Markaları Tanımlayın Bu Sayede Müşteriniz Markalarınızı Görebilir ve Sadece O Markaları İnceleyebilir.

 

Kategori Sayfasında Ürün Filtreleme

Kategoriler Sayfasında Ürün Filtreleme Seçenekleri Sunabilirsiniz Bu Sayede Müşteri Aradığı Ürünü Daha Kolay Bulabilir Filtrelemelere Örneğin Fiyat Aralığı, Renk, Beden Gibi Seçenekler Ekleyebilirsiniz.

 

Ürün Karşılaştırma

Ürün Karşılaştırma Özelliği Sayesinde Müşteriniz İncelediği Ürünlerin Özelliklerini Karşılaştırabilir.

 

Excel İle Ürün Güncelleme ve Ekleme

Sitenizde Bulunan Ürünleri Excel İle Dışarı Aktarıp Üzerinde Düzenleme ve Ekleme Yapıp Tekrardan Siteye Yükleyebilirsiniz. Excel ile kolayca Fiyat vb Güncellemeleri Yapabilirsiniz.

 

Ürün Resim Büyüteç Özelliği

Ürün Sayfalarında Resimleri Büyütmenin Yanı Sıra Üzerine Geldiğinde Zoom Yaparak Yakınlaşmasını sağlar.

 

Ürüne Özel Arama Motororu Optimizasyonu

Her Ürüne Özel Meta ve Seo Bilgileri Girebilirsiniz. Bu Sayede Ürünlerinizin Arama Motorlarında Daha Üst’de Çıkmasını Sağlayabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Baskı Tasarım Modülü

Kişiye Özel Ürün Tasarım Modülü İle Müşterileriniz Telefon kapak, T-sirt, Kupa Bardak vb. Ürünleri Kendi Resmini Ekleyebilir, Üzerine Yazı Ekleyebilir.

 

Sosyal Paylaş Düğmeleri

Ürün Sayfasında Bulunan Sosyal Medya Paylaş Düğmeleri Sayesinde Müşterileriniz Facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya paylaşım sitelerinde paylaşabilir veya çevresine gönderebilir.

 

Ürüne Özel Para Birimi

Her Ürüne Özel Dolar, TL veya Euro Gibi Kullandığınız Para Birimleri İle Tanımlayabilirsiniz.

 

Whatsapp Hızlı Sipariş Düğmesi

Whatsapp Hızlı Sipariş Düğmesi İle Müşteriniz Ürüne İnceleme Sayfasın’da Whatsapp İle Sipariş Düğmesine Tıklayarak Otomatik Tanımlı Mesaj Gelerek X Ürünü Satın Almak İstiyorum Şeklinde Otomatik Mesaj Gönderebilir.