Yıllık Yenileme Ücretiniz Nedir ?
Diğer yıllarda ödemeniz gereken tutar 500TL dir. Bu ödeme içerisinde sunucu alt yapısı, güvenlik sertifikası, size özel tanımlı sabit ip, yedekleme ve destek için ödenmektedir.

Destek Sisteminiz Nasıl Çalışmaktadır ?
Sattığımız her e-ticaret paketinin devamlı olarak arkasında durmaktayız. Destek taleplerinizi mail veya bizi arayarak ilete bilirsiniz. Destek Süresiz olup sadece webticaretim ibarelerinin kaldırılmaması gerekir.
mail: destek@webticaretim.com Tel: 0212 258 54 72

Kurulum Aşaması Nasıl Oluyor ?

Tüm Siparişler Sitemiz Üzerinden Online Olarak Verilmektedir. Sipariş verdiğiniz taktir’de 24 saat içerisinde kurulum tamamlanıp giriş bilgileri mail adresinize gönderilir ve telefon ile arayarak size bilgisi verilir.

Yeni Güncellemeler yapıyormusunuz ?
Gelişen teknoloji ve yasalardan dolayı yazılımımız ve suncu alt yapımız sürekli olarak güncellenmektedir ve bunları ücretsiz olarak tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Neden Bukadar Uygun Fiyatlar ?

Sorunuz Yanlış Aslında Dİğerleri Neden Bu Kadar Pahalı Olması Gerekiyordu. Webticaretim Olarak Her müşteriden kurulum maliyetlerinin tamamını almak değil zaten varolan hazır kurulumlarımızı sizlere sunmaktır. Her defasında tüm maliyetleri sizlere yüklemek doğru ve etik değildir.

Sunucularınız Nerede ?
Tüm sunucularımız Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır. Web siteleriniz, Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olur. Sunucu Alanında çözüm ortağımız Turhost'dur.

Sitem Ne zaman yayında olur ?
Sipariş verdiğiniz den itibaren 24 saat içerisinde siteniz eksiksiz olarak kurulup teslim edilir.

Sisteminiz hangi ödeme seçeneklerini destekler ?
Havale, kapıda ödeme, 16 bankanın sanal pos alt yapısı, paypal, ipara, payu ve iyzico ödeme sistemlerini desteklemektedir.

Neden Tek Fiyat ?
Webticaretim’de Tek Fiyat Bulunmaktadır Bazı Özellikler İse Opsiyonel Olarak İsteğe Bağlı olarak uygun fiyat ile alabilirsiniz. Farklı Farklı İhtiyacınız olmayan özellikler için paketler oluşturmaktansa sadece ihtiyacınız olan özelliği opsiyonel olarak satın alabilirsiniz.

Siteleriniz Mobil Cihazlar ile uyumlumu ?
Tüm e-ticaret paketlerimizde bulunan tasarımların hepsi responsive tasarımdır. Bu sayede tüm mobil cihazlarda (tablet, telefon vb.) cihazlarda sorunsuz olarak ekrana sığacak şekilde ayarlanmaktadır.

Sitemin Yedeklerini Kim Alıyor ?
Sitenizin yedeklerinizi periyodik olarak 3 gün de bir biz otomatik olarak almaktayız dilerseniz sizde ekstra olarak ftp erişimi ile alabilirsiniz.

Google Play Ugulaması ne zaman yüklenir ?
Google play uygulaması e-ticaret paketi siparişinizden itibaren 24 saat içerisinde google play sayfasına yüklenmiş olur.

Sitede kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor ?
Tüm e-ticaret paketlerimizde alpha 256bit Güvenlik sertifikası kurulup teslim edilmektedir.

E-ticaret Paketinizi Kredi Kartına Taksit İle Alabilirmiyim ?

Evet Ödeme Sayfasında Kredi Kartı Seçeneğine Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Bankalardan sanal pos nasıl alırım ?
Bankalardan sanal pos alabilmeniz için vergi levhanızın olması gerekmektedir. Vergi levhası için limited şirketi veya şahıs firması kura bilirsiniz.

Neden Paketler Aynı Fiyat ?
Diğer firmalardan farklı olarak tek fiyat sunmaktayız bunun en önemli sebebi tüm müşterilerimiz bizim için aynı değerdedir ve herkes eşit yazılım özellikleri ve destek hizmetimiz den yararlanırlar.

Sisteminiz Farklı para birimlerini destekliyormu ?
Evet Türk Lirası, Dolar, Euro, Pound, Yen, Yuan gibi bir çok para birimini sisteminizde kullana bilirsiniz. Merkez bankası üzerinden kur değeri otomatik olarak güncellenmektedir.

Ftp Erişimi Varmı ?
Evet ftp aracılığı ile tüm dosyalarınıza hiç bir kısıtlama olmaksızın erişebilirsiniz.

Google ile tam uyumlu mudur?
Evet tüm google servislerini sorunsuz kullana bilirsiniz. Google Analytics, google webmaster tools, google base ve Google Marchant Center entegrasyonlarını kolay şekilde yapa bilirsiniz.

Entegrasyon Kurulumları Kimin Tarafından Yapılıyor ?
Payu, ipara, iyzico, paypal, sanal pos gibi entegrasyonları admin paneliniz üzerinden yapa bileceğiniz gibi dilerseniz bilgileri bize gönderip kurulmasını sağlaya bilirsiniz.

Toplu olarak ürünleri güncelleye bilirmiyim ?
Evet marka, kategori veya tüm ürünleri admin paneliniz üzerinden kolay şekilde yapa bilirsiniz.

Kargo Modülü Nasıl Çalışır
kargo modülü, tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Desi, Mesafe ve Bölge bazında kargo fiyatlarınızı belirleyebilir ve siparişlerde kargo tutarlarını otomatik hesaplatabilirsiniz. Ek olarak ürüne özel kargo fiyatı veya sipariş toplamlarına göre ücretsiz kargo fırsatları da sunabilirsiniz.

Farklı Kullanıcı oluştura bilirmiyim ?
Evet yönetim paneliniz için dilediğiniz kadar kullanıcı ve özel yetkilendirme ayarlarını yapa bilirsiniz.

Bayilerime özel fiyat göstere bilirmiyim ?
Evet bayilerinize özel fiyat ve indirim tanımlaya bilirsiniz. üstelik bayi grubunuza özel olarak xml ile ürün aktara bilirsiniz.

Kargo takip modülünde hangi kargo şirketleri desteklenmektedir ?
Mng, yurtiçi, ups, sürat, aras, ptt, dhl kargo firmaları ile entegre olarak gelmektedir eğer farklı bir kargo şirketi ile çalışıyorsanız ücretsiz olarak entegre edilebilir.

Sms Entegrasyonu nasıl çalışır ?
Müşterileriniz sipariş verdiğinde, ve sipariş durumunu değiştirdiğiniz de müşteriye otomatik olarak sms ile mesaj gönderir. Mesaj içeriklerini dilerdiğiniz gibi özelleştire bilirsiniz. Not bu hizmet den yararlana bilmeniz için kontör yüklemeniz gerekmektedir.

Yazılım Kodlaması Nedir?
PHP tabanlıdır çekirdek alt yapısı opencart dır Uzun süredir Geliştirmekteyiz.

Tasarımları nasıl düzenlerim ?
Tasarımlarınızı düzenlemek için hiç bir kod bilgisine ihtiyacınız yok admin paneliniz üzerinden renk, genişlik, arkaplan, yazı fontu vb bir çok özelleştirmeleri yapa bilirsiniz. Dilerseniz Yapmak İstediğiniz Düzenlemeyi Bize Tarif Ederseniz Ücretsiz Olarak Yapabilmekteyiz.

Yazılımı İade Edebilirmiyim ?
E-ticaret yazılımımız Dijital ürün olarak satılmaktadır kendi sunucunuz da veya var olan site dosyalarını indirebileceğinizden dolayı iade söz konusu değildir.

Nasıl Soru Sorabilirim ?

Bize Sorularınızı destek@webticaretim.com Adresinden Sorabilirsiniz.