Çoklu Dil ve Parabirimi

16 Farklı Dil Desteği (Türkçe, İngilizce, Rusca, Almanca, Arapça, Bulgarca, Portekizce, Çince, Hırvatça, Fransısca, İspanyolca, İtalyanca, Litvanca, Romanya, Sırpça, Yunanca) ve Tüm Para Birimlerinin Desteği

 

Bölgelere Özel Kargo ve Vergi Oranları

Tüm E-ticaret Paketlerimizde Yurt Dışına Özel Vergi Oranları ve Kargo Tanımlayabilirsiniz. Bu Sayede Hem Türkiye Hemde Dünya’da Satış İmkanını Yakalarsınız.

 

Yüksek Kapasiteli Sunucular

Tüm E-ticaret Paketlerimiz’de Web Alanı ve Trafik Limitsiz’dir Ek Olarak Sunucularımız Gayrettepe Data Center’da Barınmaktadır. %99 Ulaşılabilirlik Sayesinde E-ticaret Siteniz Daima Hızlı ve Güvenilir Olacaktır.

 

Tüm Sayfalar’da 256BİT SSL Sertifikası

Tüm Sayfalarda Çalışan 256Bit SSL Sertifikası ile Tüm Giriş Yapılan Form Alanlarının Güvenliğini Sağlayın.

 

Periyodik Yedekleme

Sunucularımız Periyodik Olarak En Az 3 Gün’de Bir Yedeklenmektedir. Bu Sayede Web Siteniz’de Olası Bir Hata yaptığınız’da Eski Tarihe Geri Dönüş Yapılabilir.

 

Sürekli Güncel Yazılım

Sürekli Güncellenen E-ticaret Yazılımımız ile Hem Sitenize Sürekli Olarak Yeni Özellikler Eklenir Hemde Sürekli Olarak E-ticaret Yazılımınızın Güvenliği Sağlanmaktadır.

 

Kendi Sunucunuz’da Kullanın

E-ticaret Sitenizi İster Bizim Sunucularımız’da İsterseniz Kendi Sunucunuz’da Kullabilirsiniz. Sunucunuzun Linux Olması ve PHP 7.0 Desteğinin Olması Gerekir.

 

Gelişmiş Yönetim Paneli

Tüm Ödeme ve Diğer Entegrasyonları Yönetim Paneliniz’den Kolayca Yapabilirsiniz. Gelişmiş Düzenleme Araçları İle E-ticaret Sitenizi Kolayca Düzenleyebilirsiniz.

 

Hızlı Destek

Telefon, Mail ve Whatsapp Destek Hattı İle Süreklü Olarak Yanınızdayız.