Gelişmiş Promosyon Oluşturucu

1 Alana 1 Bedava, 2 Al 1 Öde, Sepet Toplamına Göre İndirim Adet Miktarına Göre İndirim X Marka veya Kategori Ürünleri Alana X Ürünü İndirim veya Hediye Müşterinin Kayıt Tarihine Göre İndirim Müşterinin Önceki Siparişlerine Göre İndirim Haftanın Belirli Günlerine Göre İndirim Grup Ürün Satışı ( 3 Ürünü Birlikte Al ve Bu Kadar Öde)

 

Kupon ve Ödül Puanları

Kupon: Gelişmiş Kupon Oluşturucu ile Belirli Tarihler Arasında Ürün Bazlı, Kategori Bazlı veya Tüm Ürünleri Etikileyecek % veya Sabit Oranında İndirim Kuponları Oluşturabilir ve Bu Kuponları Toplu Olarak Mail veya Sms İle Müşterilerinize Bildirebilirsiniz.

Ödül Puanı: Müşterileriniz Ürün Alırken, Kayıt Olduğunda, Haber Bültenine Abone Olduğunda, İlk Siparişinde veya ilk Ürün Yorumunda Puan Kazanabilir ve Bu Puanları Diğer Alışverişlerinde Kullanabilirler

 

Sepet Hatırlatma

Müşterileriniz Sepete Eklediği Ürünleri Unutabilir Bu Tarz Durumların Önüne geçebilmek için bu kullanıcılara Eposta ile sepetinde bulunan ürünleri hatırlatabilir ve Dilerseniz İndirim Kuponu Gönderebilirsiniz.

 

Adet Alımlarında İndirim

Aynı Ürünü Birden Fazla Almasını Amaçlıyorsanız Adet Bazlı İndirim Yapabilirsiniz Örneğin: 1 Adet Alırsa 10TL 5 Adet Alırsa 8TL 10 Adet Alırsa 6TL Şeklinde Adet İndirimi Oluşturabilirsiniz.

 

Zaman Bazlı Fırsat İndirimi

Ürünlerinize Geri Sayım Sayaçlı Fırsat Kampanyaları Oluşturabilirsiniz. Geri Sayım Bittiğinde Ürünler Eski Fiyatına Geri Dönecektir.

 

Hediye Çeki

Müşterilerinizin Sevdiklerine Bayram, Doğum Günü, Yeni Yıl Gibi Kutlamalarında Sitenizde Alışveriş Yapabilmesi İçin Hediye Çeki Satın Alıp Gönderebilir.

 

Ödeme Metotları İçin İndirim

Seçtiğiniz Ödeme Metotlarına – veya + Değerinde Komisyonlar tanımlayabilirsiniz. Örneğin Havale İle Alanlara %5 İndirim veya Kredi Kartı İle Alacak Olan Kullanıcılara %3 Ek Fiyat Ekleyebilirsiniz.

 

Sosyal Medya İndirimleri

Facebook veya Twitter Hesabınızı Beğenen Kullanıcılara Belirli Oranda İndirim Uygulayabilirsiniz. Sayfanızı Beğendiğinde Otomatik Olarak Belirlediğiniz İndirim Oranını Sepetine yansıyacaktır.

 

Hediye Ürün

Sepet’de Hediye Ürün İle Müşterilerinize Hediye Ürünler Verebilirsiniz. Her Ürün İçin Ayrı Tanımlamalar Yapabilirsiniz.

 

Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı Sistemi İle Web Sitesi veya Sosyal Medya Üzerinden Paylaşım Yaparak Alışveriş Yapılmasını Sağlayan Satış Ortaklarınıza Her Satılan Ürün İçin Komisyon verebilirsiniz.

 

Toplu İndirim Oluşturma

Kategori veya Marka Bazlı Sabit Oranda veya Yüzde Oranda İndirimler Tanımlayabilirsiniz.

 

Ödül Puanları

Müşterilerinizin Alışverişlerinde veya Özel Tanımlayacağınız Alanlarda Puan Kazanmasını Sağlayabilir ve bu Kazanılan Puanları Başka Alışverişler’de Kullanmasını Sağlayabilirsiniz.

 

Paket Ürün Satışı

Belirlediğiniz Ürünleri Paket Olarak Satabilir ve Paket Olarak Aldığında Sabit veya Yüzde İndirim Oluşturabilirsiniz.

 

Davranışlara Özel Kampanya Bildirimleri

Sayfada Geçirilen Süreye Göre veya Siteyi Kapatmak İstediğinizde Özel İndirimler ve Kupon Kodlarını Müşterilerinize Sayfa Bildirimleri Karşısına Çıkacaktır.

 

Toplu E-posta Gönderme

Müşterilerinize Toplu Eposta Göndererek Satış Oranlarını Yükseltebilirsiniz. Haber Bültenine Kayıt Olan Müşterilerinize veya Tüm Müşterilerinize Kampanya, Promosyon Kodu, Fırsat veya Haberleri Toplu Eposta ile ileterek Ulaşabilirsiniz.

 

Toplu SMS

Müşterilerinize Toplu SMS Göndererek Satış Oranlarını Yükseltebilirsiniz. Haber Bültenine Kayıt Olan Müşterilerinize veya Tüm Müşterilerinize Kampanya, Promosyon Kodu, Fırsat veya Haberleri Toplu SMS ile ileterek Ulaşabilirsiniz. SMS Gönderebilmek İçin SMS Entegrasyon Firmalarımız’dan birinde hesabınız olması gerekmektedir.

 

Web Push Aboneliği

Ziyaretçilerimiz bu bildirimde eğer bildirimlere izin verirlerse, onlara ulaşabileceğimiz, yeni içeriklerden, satışa koyduğumuz yeni ürünlerden onları anında haberdar edip, trafik yaratabileceğimiz yeni bir kanal yaratıyor. İnternet tarayıcıları kapalı olsa bile, bu izni bize verdiklerinde onlara ulaşabileceğimiz, mesajımızı iletebileceğimiz yeni bir imkan yaratmış oluyorlar.

 

Ürün Satışına Dayalı Blog Sayfası

E-ticaret siteniz’de duyurularınızı, haberlerinizi yayınlayacağınız blog sayfası bulunmaktadır. Blog sayfasında ek olarak makale ile ilgili olan ürünleri seçebilirsiniz.