Xml Tedarikçi Yükleme

Anlaştığınız firmalar’dan xml ile tüm ürünlerinin bilgilerini yükleyebilir ve düzenli olarak fiyat, stok, varyant gibi seçeneklerini güncelleyebilirsiniz.

 

Xml Dışarı Aktarma

Fiyat Karşılaştırma Siteleri ve Xml Alan Tüm Servislere Ürünlerinizin bilgilerini Toplu Olarak Aktarabilirsiniz. Sınırsız ve İstediğiniz Etiketler’de xml oluşturabilirsiniz.

 

Excel & Csv Entegrasyonu

Sitenizde Bulunan Ürünleri, Siparişleri, Müşterileri Excel veya csv ile dışarı aktarabilir ve aynı şekilde sitenize dışarıdan excel veya csv yükleyebilirsiniz.

 

Google Merchant

Sitenizde bulunan tüm ürünleri veya seçtiğiniz kategoride bulunan ürünleri google alışveriş servisine xml ile aktarabilirsiniz.

 

Facebook Store Entegrasyonu

Ürünlerinizi Eş Zamanlı Olarak Facebook Store Yükleyebilir ve Facebook Üzerinden Sipariş Almaya Başlayabilirsiniz.

 

Google Analytics

E-ticaret Sitenize Kaç Kullanıcının girdiğini, ne kadar süre sitenizde gezdiklerini, hangi sayfaların incelendiğini, hangi cihazları kullandığını ve Hangi Ülkelerden giriş yapıldığını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Paraşüt E-Fatura Entegrasyonu

E-fatura ve normal fatura kullanmak isteyenler için paraşüt ile kolayca entegrasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Birfatura E-Fatura Entegrasyonu

E-fatura ve normal fatura kullanmak isteyenler için Bir Fatura ile kolayca entegrasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bizim Hesap E-Fatura Entegrasyonu

E-fatura ve normal fatura kullanmak isteyenler için Bizim Hesap ile kolayca entegrasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Canlı Destek Entegrasyonu

Sitenize Gelen Müşterileriniz ile Canlı Olarak destek verebilirsiniz. Tüm Canlı Destek Uygulamaları ile entegre edilebilmektedir.

 

İnstagram Shop Entegrasyonu

İnstagram Gönderilerinizi Ürünleriniz İle Eşleştirebilir ve Anasayfanızda veya İnstashop özel sayfanızda Yayınlayabilirsiniz.

 

Santral Entegrasyonu

Bulut Santral Entegrasyonu ile Müşteri hizmetlerinizi arayan müşterilerinizin sipariş ve kargo durumlarını sesli karşılama robotuyla canlı biri olmadan okutabilirsiniz. Böylelikle bu konulardaki talepleri iş gücüne ihtiyaç duymadan Bulutsantralim aracılığıyla çözebilirsiniz..

 

Sms Entegrasyonu

İleti Merkezi, netgsm veya bulutfon ile entegrasyonu sağlanabilir ve bu sayede Müşterileriniz Kayıt Olduğunda ve Sipariş Durumları değiştirdiğinizde sms ile otomatik mesajlar gönderebilirsiniz.

 

Ödeme Entegrasyonları

Banka SanalPos, İyzico, Paytr, Payu, İpara, Hepsipay, Shopier ve Diğer Global Ödeme Sistemleri  TÜMÜNÜ İNCELE >

 

Tamentegre Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryerleri Api Entegrasyonu İçin tamentegre.com ile webticaretim arasında kolayca entegrasyon kurabilirsiniz.

 

WebPush Entegrasyonu

Pushassist Entegrasyonu İle Yönetim Panelinden Chrome,Firefox,Opera ve Diğer Popüler Tarayıcıyı Kullanan Obenelerinize Siteniz Açık Olmasa Dahi Bildirim Gönderebilirsiniz.